05-02-08

Baskische Politieke gevangenen in Frankrijk

 

Lijst van de Baskische Politieke gevangenen in Frankrijk

 

 

 

Liste des Prisonniers Politiques Basques dans les prisons de l'Etat français
Data 2008 urtarrilla 28 janvier
Etxerat

MAISONS D’ ARRÊT

AGEN
01. BARENECHE Mizel 21 646 Benafarroa
AGEN emakumeak
01. GALARRAGA Saroia 21 753 Lapurdi

ANGOULÊME
01. GARAY Cédric 16 266 Benafarroa

BORDEAUX GRADIGNAN femmes
01. ARAMENDI LANDA Marian 61 580 Gipuzkoa
02. GUIMON Laurenxa 61 636 Lapurdi

BORDEAUX GRADIGNAN hommes
01. ALCANTARILLA MOZOTA Peio 61 041 Gipuzkoa
02. EIZAGUIRRE URANGA Julen 61 581 Gipuzkoa
03. ESPARZA LURI Iñaki 61 697 Nafarroa
04. SAGARZAZU GAZTELUMENDI Ramón 59 579 Gipuzkoa

BOIS D’ARCY
01. FERNANDEZ IRADI Juan Ibon 70 493 Gipuzkoa
02. GARATE GALARZA Luis Enrique 71 315 Araba
03. IPARRAGIRRE GALARRAGA Iker 72 281 Gipuzkoa
04. PEREZ SUSPERREGUI Xabier 72 601 Gipuzkoa
05. Alberto SAAVEDRA MARTINEZ 67 294 Bizkaia

CHÂTEAUROUX M.A
01. NEGRETE ORTEGA Mikel 6 960 Lapurdi
02. Jean-Marie SAINT-PÉE 6 995 Benafarroa
03. ( OXARANGO Xabier) ------ Lapurdi

FLEURY MEROGIS M.A.H
01. AGINAKO ETXENAGUSIA Asier 331 355U D1 Bizkaia
02. AGIRRE GOÑI Ekaitz 359 054B D3 Gipuzkoa
03. AGUIRRESAROBE OLAGOY Eneko 324 724M D1 Gipuzkoa
04. AIZPURUA AIZPURU Jose Domingo 360 239Q D1 Gipuzkoa
05. ALCALDE ECHEANDIA Gotzon 347 264M D5 Bizkaia
06. ALMANDOZ ERVITI Jose Miguel 348 629V D3 Nafarroa
07. ARANIBAR ALMANDOZ Ioseba Antón 359 055C D5 Nafarroa
08. AROZENA EIZAGIRRE Haimar 355 661P D5 Gipuzkoa
09. BENGOA LOPEZ DE ARMENTIA Asier 362 427T D5 Araba
10. BERISTAIN GUTIERREZ Iker 359 056D D5 Bizkaia
11. BILBAO ARESTI Eneko 353 998F D5 Bizkaia
12. CAMPO BARANDIARAN Jose 338 311E-D1 Gipuzkoa
13. CARASATORRE ALDAZ Juan Ramón 350 749Z D3 Nafarroa
14. CARDAÑO REOYO Aingeru 359 053A D1 Bizkaia
15. CEBERIO AYERBE Jose 329 423U-D3 Gipuzkoa
16. CORTAZAR GARCIA Aitor 327 634Z D3 Araba
17. ESTEVEZ PAZ Juan Carlos 331 354T D3 Gipuzkoa
18. GARCIA GONZALEZ Jose Juan 359 242F D3 Bizkaia
19. IGARTUA ECHEVARRIA Igor 358 542V D1 Bizkaia
20. LORENTE BILBAO Aitor 360 507F D3 Bizkaia
21. OLARRA GURIDI Jon 363 299R D5 Gipuzkoa
22. OTEGI UNANUE Mikel 344 088J D1 Gipuzkoa
23. PALACIOS ALDAY Gorka 325 327S D1 Bizkaia
24. QUINTANA ZORROZUA Asier 354 993N D3 Bizkaia
25. RUBENACH ROIZ Juan Luis 326 926E D5 Nafarroa
26. SAN SEBASTIAN Bernard 355 143A D1 Lapurdi
27. ZABALO BILBAO Luis Armando 331 357W D5 Bizkaia

M.A.F FLEURY MÉROGIS
01. ALBERDI ZUBIERREMENTERIA Ane Miren 350 664G 6E Gipuzkoa
02. ARAMENDI JAUNARENA Alaitz 360 225Z 4E Bizkaia
03. AREITIO AZPIRI Alaitz 358 367E 6E Bizkaia
04. BERNADÓ BONADA Marina 353 922Y 6E Katalunia
05. BEYRIE Laurenxa 339 586R 4E Lapurdi
06. CHIVITE BERANGO Mercedes 329 018D 4E Nafarroa
07. COELLO ONAINDIA Aitziber 331 358X 6E Bizkaia
08. CORNAGO ARNAEZ Galder Bihotz 359 557Y 6E Gipuzkoa
09. ETXEBERRIA SIMARRO Leire 353 837F 4E Bizkaia
10. GARCIA MONTERO Ainhoa 355 084M 4E Gipuzkoa
11. GOIRICELAYA GONZALEZ Cristina 355 112S 4E Gipuzkoa
12. MENDIBOURE GARAI Maiana 361 804R 6E Lapurdi
13. MORCILLO TORRES Gracia 354 994P 4E Gipuzkoa
14. MUÑOA ORDOZGOITI Aloña 36 939B 4E Gipuzkoa
15. SOMOZA CHAMIZO Lorena 339 546X 6E Bizkaia

FRESNES M.A.H.
01. ABAD URKIXO Patxi 911 846D2-nord Araba
02. ALBISU IRIARTE Mikel 929 159 Gipuzkoa
03. ELIZEGI ERBITI Iñigo 913 228D2-sud Nafarroa
04. ESPARZA ORTEGA Joseba 915 655D3sud Nafarroa
05. FIGAL ARRANZ Antonio Agustin 904 530D1-174 Bizkaia
06. GAINZA SALINAS Urtzi 923 022D2-137 Bizkaia
07. GARRO PEREZ Zigor 928 123 D2/189 Gipuzkoa
08. GONZALEZ GONZALEZ Jon 912 051D2-sud Bizkaia
09. GUTIERREZ ELORDUY Borja 928 219 D3 Bizkaia
10. IRURETAGOYENA LANZ Luis Ignacio 933 266 D3-257 Gipuzkoa
11. MENDIZABAL MUGICA Ekain 928 122 D3/253 Gipuzkoa
12. MERODIO LARRAONA Zigor 925 110D1-143 Bizkaia
13. RODRIGUEZ ARETXABALETA Liher 932 189 D1- Bizkaia
14. TROITIÑO CIRIA Jon Joseba 920 169-D1260 Gipuzkoa

M.A.F FRESNES
01. ARANALDE IJURCO Maite 918 269 Gipuzkoa
02. GIL DE SAN VICENTE GURRUCHAGA Kiskitza 925 109 Gipuzkoa
03. IPARRAGUIRRE GUENECHEA Soledad 929 121 Gipuzkoa
04. MENDIZABAL MUGICA IdoIa 921 125 Gipuzkoa

LA SANTÉ
01. CAU ALDALUR Jose Antonio 287 384Z D2 Gipuzkoa
02. GARCIA JUSTO Aitor 280 234 D1 Gipuzkoa
03. IBAÑEZ OTEIZA Mikel 288 249Q D2 Gipuzkoa
04. LIZARRIBAR LASARTE Jon 283 751 D1 Gipuzkoa
05. LOPEZ DE VERGARA ASTOLA Iñaki 282 995 D2 Araba
06. MAIZA ARTOLA Juan Cruz 288 704Jbloc A Nafarroa
07. MENDIZABAL CUBAS Iker 288 666 D1 Bizkaia
08. ORBE SEVILLANO Zigor 283 552 D2 Bizkaia
09. PRECIADO IZARRA Jon Kepa 282 097 D2 Bizkaia
10. RIPOLL ESTARTA Iñigo 286 792 D1 Bizkaia
11. SAEZ de EGILAZ MURGIONDO Carlos 279 344 D1 Gipuzkoa
12. SAGARZAZU GOMEZ Jose Cándido 280 723 D1 Gipuzkoa
13. SALSAMENDI ABAD Zorion 287 987 blocA Bizkaia
14. SANCHEZ MENDAZA Peio Jon 284 844 D1 Nafarroa
15. UGARTEMENDIA ISASA Jose Manuel 285 039 D2 Gipuzkoa
16. UZKUDUN LIZAUR, Mikel 281 461 D2 Gipuzkoa

MEAUX-CHAUCONIN
01. ALTUNA IJURCO Haymar 370 MAC Gipuzkoa
02. GOITIA ABADIA Oier 1898MAC Bizkaia
03. ZUBIZARRETA LIZUNDIA Urtzi 1187MAC Gipuzkoa

MOULINS- M.A
01. ERRASTI GOITI Zuhaitz 112 73 Gipuzkoa
02. ILLARRAMENDI ZABALETA Juan Miguel 108 51 Gipuzkoa

MURET-SEYSSESMaison d’arrêt hommes
01. GONZALEZ BILBATUA Oier 5917 MA2 Bizkaia
02. GALARRAGA GODOI Eneko Gipuzkoa
03. SUBIJANA IZQUIERDO Juan Carlos 6531 MA2 Araba
MURET-SEYSSES Maison arrêt femmes
01. ZALDUA IRIBERRI Miren Itxaso ( Maf Fresnes) 10 426 Gipuzkoa

NANTERRE
01. AGUIRRE GARCIA HARRIET 25 379 Gipuzkoa
02. ARANGUREN URROZ Asier 28 447 Nafarroa
03. BARANDALLA GOÑI Oihan 28 894 Nafarroa
04. ELORRIETA SANZ Ibón 22 291 Bizkaia
05. LETONA BITERI Igor 26 864 Gipuzkoa

OSNY
01. ARIETALEANIZ TELLERIA Iñaki 42 305 Gipuzkoa
02. GUISASOLA OLAETA Arnaltz 42 130 Bizkaia
03. MARTINEZ BERGARA Benito Fermin 42 956 Nafarroa
04. SEGUROLA QUEREJETA Joseba 42 769 Gipuzkoa
05. SORIA VALDERRAMA Inocencio 39 468 Gipuzkoa
06. SUAREZ UGARTE Kepa 44 137 Bizkaia
07. YURREBASO ATUCHA Juan Carlos 44 136 Bizkaia

PAU, hommes
01. IRIARTE PEREZ Juan Carlos 22 303 Gipuzkoa

POITIERS
01. FLORES Pantxoa 24 148 Benafarroa

TARBES
01. (ARANO URBIOLA Jose Ramón) 10 256

VERSAILLES
01. JUARROS RUIZ DE GORDEJUELA Maite 9532 Bizkaia
02. SANCHEZ ITURREGUI Saioa 9816 Bizkaia

VILLEFRANCHE-SUR-SAÔNE
01. ESQUISABEL URTUZAGA Pedro Mª 15 647 Gipuzkoa
02. VALLEJO FRANCO Iñigo 17 439 Bizkaia

VILLEPINTE
01. BERASATEGUI ESCUDERO Ismael…………………………………………………… 17 802 Gipuzkoa
02. GARMENDIA LACUNZA Alberto 15 274 Nafarroa
03. LARRAÑAGA ALTUNA Mikel 15 754 Gizpuzkoa
04. LOPEZ DE LACALLE GAUNA Alberto 15 921 Araba
05. MUGICA ANDONEGUI Ander 19 015 Gipuzkoa

VILLENEUVE LES MAGUELONNE
01. SANTESTEBAN GOICOECHEA Iñaki 29 644 A1-114 Nafarroa


MAISONS CENTRALES- CENTRES de DÉTENTION

BAPAUME-C.D
01. ORKOLAGA ETXANIZ Aintzane 4085 Gipuzkoa

CLAIRVAUX-C.P
01. DERGI Daniel 9 949 Lapurdi
02. ESNAL Jacques 9 162 Lapurdi
03. OTXOANTEZANA BADIOLA Jon Angel 10 089 Bizkaia
04. ZAMAKOLA IBAIBARRIAGA Zorion 9 401 Bizkaia

DRAGUIGNAN
01. ARZALLUZ GOÑI Asier 22 232 Gipuzkoa
02. LOPEZ ANTA Angel 22 146 Bizkaia
03. SAEZ TOTORICAGUÜENA Gabriel 22 066 Bizkaia
DRAGUIGNAN-cd femmes
01. ZURIARRAIN MENDIGUREN Naia 21 930 Bizkaia

JOUX-LA-VILLE CD
01. HEREDIA DE ELU Iker 9 135 Bizkaia
02. CASTILLO ALARCON Abelardo 9 252 Nafarroa

LANNEMEZAN-
01. ARANBURU Frédéric 1 594(block 1) Lapurdi
02. GRACIA ARREGI Iñaki 1 715 Gipuzkoa
03. AGERRE Didier 1 993 Benafarroa
04. LETE ALBERDI Jose Ramón 2 030 Gipuzkoa

MOULINS-M.C
01. BIENZOBAS ARRECHE Jon 12 241 Bizkaia
02. GERESTA AZURMENDI Ander 10 258 Gipuzkoa
03. OYARZABAL CHAPARTEGUI Asier 11 927 Gipuzkoa

MURET-C.D
01. ECHEVERRIA JAUREGUI Xabier 8 283 Gipuzkoa
02. PAROT Ion 8 613 Lapurdi
03. REGO SEBASTIAN Iñaki 8 739 Lapurdi

POISSY-M.C
01. AGUIRRE ODRIOZOLA Javier 11 341 Gipuzkoa
02. GOGORZA OTAEGUI Aitzol 11 165 Gipuzkoa
03. SEGUROLA MAYOZ Jose Francisco 11 410 c 466 Gipuzkoa
04. VICARIO SETIEN Gregorio 11 498Y Bizkaia

RENNES C.P
01. PERURENA PASCUAL Argi 6 411 Lapurdi

SALON DE PROVENCE
01. GUINEA SAGASTI Jesus 8 176 Bizkaia

ST MARTIN DE RE-M.C
01. CELARAIN ORTIZ Oscar 13 922 Gipuzkoa
02. OTEGUI ARRUGAETA Jose Mª 14 041 Gipuzkoa

ST MAUR_M.C
01. ATXURRA EGURROLA Julen 4 116 Bizkaia
02. GOIKOETXEA BARANDIARAN Bixente 4 001 Nafarroa
03. GUIMON Patxiku 3 931 Lapurdi
04. ILUNDAIN IRIARTE Alberto Maria 4262 Nafarroa
05. PICABEA UGALDE Angel 4 017 Gipuzkoa

TARASCON-C.P
01. Jesus Mª MARTIN HERNANDO 7 807 Bizkaia
02. Balbino SAENZ OLARRA 8410 Gipuzkoa

TOULON CP
01. OTEGUI ERASO Andoni 3 433 Gipuzkoa

VAL DE REUIL CD
01. AGUIRREBARRENA BELDARRAIN Aitor 5884 D2-G305 Gipuzkoa


Extraditions temporaires behin behineko estraditatuak espainar estatura
LOPEZ RESINA Lola 2007-07-10
MUGICA GOÑI Ainhoa 2007-08-09
GALLASTEGI SODUPE Lexuri 2007-08-09
ABAUNZA MARTINEZ Javier 2007-09-12
ZUBIAGA BRAVO Manex 2007-09-12
LIZUNDIA ALVAREZ Iñaki 2007-10-25


Asignés à résidence
Aner Gomez Aguirre- Bar le Duc
Philippe Bidart- Beziers
Joan Bidart- aske kontrolpean Ortzaizen konfinatua.Momentuz ospitalean dago

 

23:12 Gepost door F. in Actualiteit | Permalink | Commentaren (0) | Tags: prison, amnesty |  Facebook |