21-09-05

Petitie Serbielle

 
Hebben al getekend
 

 

Manu Chao – Ramon CHAO - Michel Delpech - Fabulous Troubadour - Richard Galliano – I Muvrini - Maxime Le Forestier – Alain LEPREST - Luis Llach – LO COR DE LA PLANA  - Jean-Pierre Mader - Georges Moustaki  - Nadau - Noir Désir – RENAUD – SERGENT GARCIA - Gilles Servat - Tri Yann - ZEBDA

 

Chœurs d’hommes AIZKOA - Jean BONNEFON (chanteur occitan) – Jean BONIER (musicien) - Philippe BOULFROY (chanteur picard) - Geneviève CALISE (chanteuse) – Martine CAPLANNE (chanteuse) – Anne CAZIER (chanteuse) - Tristan CHOISEL (auteur/interprète) – Bruno DARRAQUI (artiste) - Pierre DAYRAUD (musicien) - François DEFFARGES (ingénieur du son) - Christian DELAGRANGE (artiste variétés) - Clémentine DUGUET (chanteuse) – Michèle ENEE (auteur/interprète) – Francis GAILLARD (chanteur) - Régine GESTA (chanteuse) – Dominique GRANGE (chanteuse) – Groupe "Un tondu, un chevelu" (chanteurs) - Patrick LE MERCIER (musicien) – Xavier MARCOS (compositeur) - Jean MOUCHES (auteur/compositeur)  - Didier MARQUESTAUT (ingénieur du son) - Claude MARTI (auteur/compositeur/chanteur occitan) – Philippe MIRA (musicien) - Christine MIRETE (chanteuse) - Patricia NAGERA (chanteuse) - Maddi OIHENART (chanteuse) – Serge PEY (poète) - Jean-Luc ROUDEAUT (chanteur) – Francesca SOLLEVILLE (chanteuse) – Serge UTGE-ROYO (chanteur)

 

ASKATASUNA (Comité de soutien aux prisonniers politiques basques) – ASSOCIATION TAMAZGHA - Jakes Abeberry (Adjoint Maire de Biarritz) – Michel BEGUERRIE (Maire honoraire de Cherraute) - Olivier Besancenot (Ligue communiste révolutionnaire) - Didier Borotra (Sénateur-Maire UMP de Biarritz) - José Bové - Bernard CASSEN (Président d’Honneur d’Attac) - Coco abeberry (Comité pour la Défense des Droits de l’Homme en Pays Basque) - Michel DALLA SANTA (Directeur commercial Lyonnaise des Eaux)  Jean-Pierre DESTRADE (Conseiller Général de St-Pierre d’Irube) – Maurice GENEVOIS (adjoint au Maire de Liveron) – William GOLDBERG (Responsable Ligue des Droits de l’Homme Drôme) - Ruben GOMEZ (Maire de Laguinge) – Michel GONTIER (Association Témoin) - Alain IRIART (Maire de St-Pierre d’Irube) - Roselyne Jachetta (Ligue communiste révolutionnaire) - Alain KRIVINE (Ligue communiste révolutionnaire) - Jack Lang (Député du Nord Pas-de-Calais) - Jean-Pierre LIBILBEHETY (Maire de Vilichans) - Jean Lissar (Vice-Président Conseil Régional Aquitaine) - Noël Mamère (Député-Maire de Bègles) - Jean-Pierre MIRANDE (Conseiller général du canton de Mauléon) - Gérard Onesta (Député européen et Vice Président au Parlement Européen) - Michel PoueYtS (Adjoint Maire de Biarritz) – Jean SUHAS (ex président de France 3 Aquitaine) - Jean-Michel Thornary (Directeur Cabinet Région Ile de France) 

 

Mgr GAILLOT (Evêque de Partenia) – Sébastien IHIDOY (Presbytère de Mauléon) - Mgr MOLERES (Evêque de Bayonne)

 

Eric BASSET (producteur) – Jakes BERNARD (producteur) - France et Jean-Pierre CAMARD (éditeur) - Jacques de Marny (Membre du Conseil d’Administration de la Sacem / Président du Conseil International des Auteurs de Musique) - Pierre Grosz (Parolier) – Catherine HARNAY (chargé de production) - Christine HUDIN (éditrice) - Jean-Louis PERRIER (producteur spectacles) – Jean-Yves PHILIPPE (régisseur) - Marcel RIOU (chargé de communication) - Didier SCHILLINGER (éditeur) – Olivier TANGUY (technicien audio)

 

Charlotte D’ALEMAN (comédienne) - Jean-Marie KOLTES (comédien) – Gérard LEMAIRE (comédien)

 

 

 

Patrick AILLET (responsable des éditions et programmateur musical au Théâtre National de Bretagne) - Jean-Claude BARENS (directeur festival de Marne) - Jean-Michel Boris (ancien directeur de l’Olympia) – Christian GRENET (directeur salle de spectacles Toulouse) – Josette JOUBIER (directrice théâtre Lorient) - Roger SIFFER (directeur théâtre Strasbourg)  

 

Josiane BEUJET (enseignante) - Martine BUCHEIT (écrivain) - Florence Delay (écrivain – Membre de l’Académie française) - Christian Laborde (écrivain) - Eduardo Manet (écrivain cubain) – SINÉ (dessinateur) – Jacques TARDY (dessinateur)

 

I.ARRIETA (journaliste) – Mikel ASURMENDI (Journaliste) - Philippe Boisserie (journaliste France 2) – Etienne BOYER (journaliste) - Gilles BOJAN (Directeur des programmes France Bleu Pays Basque) – Isabelle Dhordain (journaliste France Inter) - Lucien ETXEZAHARRETA (journaliste) – Jean-Louis ETCHEMENDY (journaliste) - Hélène Hazera (Productrice France Culture) – Alexandre HERAUD (journaliste France Culture) – Bernard LANGLOIS (journaliste Politis) - Mattin LARZABAL (journaliste) - Marc Legras (Responsable édition du journal de 13 heures - France 2) – Anne-Marie PAQUOTTE (Journaliste) - Christiane Placais (Journaliste France Culture) – Peio SARHY (journaliste) – Didier VARROD (Journaliste Auteur de livres et documentaires)

 

 

Chantal ARATCE - Marguerite AURNAGUE – Marielle AURNAGUE – Michel AURNAGUE - René BARDET – Luc BARON - Hassen BENASSER - Monique BOCCHI – Corinne BRANGER - Elisabeth et Jean-Pierre BRISSON - Geneviève BRUN - Marie-Christine et Philippe BURON - Aimée et Robert CAPLANNE – Laudine CAUDINE - Nicole CREMEL - Jenofa CUISSET - Anne-Marie DECLERCQ – Veronika DELGUE - Nouhou DIALLO - Gabriel DLEIN WIDMANN – Jean-Louis DUMAS - Chantal ESCULPAVIT – Iñaki ETXELEKOU - Albert EYHERAMENDY – Claudine FARFANTOL – Roger FRIN Francine et Jean-Paul GALLET – Catharina GOETHE  - Claude GRENIER – Sylvie GUERIN - Pascal INDO – Pierre INCAGARAY – Takashi IWAGAMI – Marie-Jeanne IWAGAMI - Maialen JAMET – A.JOUAMEL - Martine KERYHUEL – Michèle LACROIX - Nathalie LANARDONE – Annie LETOURNEL – Geneviève LOUVEL - Jean-Jacques MAILHARRO – Christine MAYNARD – Jeanne MIGUELGORRY - Katia et Christian MIRANDA – Angel PARA - Itziar PINAT - Joana POMAREDE – Patrick POUZET - V.RIVERO - Yvette SARACUETA  - Lotfi SGHAIRI - Valérie STEUNEU – Manu THERON - Michel THICOIPE - Marie-Hélène TORRELL - Marianne VARADY RICHARD -


11:31 Gepost door F. | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.